Kilka dni temu pojawiła się nowa wersja oprogramowania sprzętowego słuchawek AirPods 2 i AirPods Pro. Zobaczcie jak sprawdzić czy słuchawki się zaktualizowały i jak można spróbować przyśpieszyć proces aktualizacji.

Jak sprawdzić czy mamy aktualizację?

Aby sprawdzić wersję oprogramowania musimy wejść w ustawienia, Bluetooth i kliknąć w nazwę naszych słuchawek oraz sprawdzić ich “wersję”. W przypadku, gdy wyświetli się nam 3A283, to w dalszym ciągu korzystamy ze starego oprogramowania. Nowa wersja dla AirPods 2 i Pro nosi oznaczenie 3E751.

Dobrą metodę na aktualizację jest umieszczenie słuchawek w etui podłączonym do zasilania. Musimy pozostawić je otwarte i podłączyć do ładowania iPhone, z którym się połączyły. Po kilku minutach możemy już sprawdzić, czy nasz zabieg przyniósł zamierzony efekt.

Najprawdopodobniej nowa wersja będzie miała mniej problemów z przełączeniem się między urządzeniami. Spowoduje to rzadsze przerwy podczas inicjowania połączenia. Dobrym sposobem na “wymuszenie aktualizacji” jest też połączenie telefonu do sieci Wi-Fi oraz wyjęcia i połączenie słuchawek. Następnie przez minimum 30 sekund powinniśmy odtworzyć cokolwiek z Apple Music, a później schować słuchawki do pudełka podpiętego do zasilania. Spróbujcie i dajcie znać!

سرچینه: mojmac.pl

د سمارټ می لخوا پولنډي ګروپ سمارټ کور

د سمارټ می لخوا پولنډي ډله ژیاومي

د سمارټ می فروغونه

اړوند پوسټونه