Zastanawiasz się jak zamienić logo Apple w dodatkowy przycisk twojego iPhone’a? To bardzo proste! Jeśli korzystasz z tego smartfona i masz zainstalowane oprogramowanie iOS, to mamy dla Ciebie dobre wieści. Możesz zupełnie za darmo zamienić logo Apple z tylnego panelu obudowy na wirtualny przycisk.

Jak zamienić logo Apple w nowy przycisk iPhone’a?

W iOS 14 Apple postanowiło wprowadzić funkcję o nazwie Back Tap, co w polskiej wersji oprogramowania widnieje dokładnie jako “Stuknięcie w tył”. Mogą skorzystać z niej posiadacze smartfonów iPhone 8 i nowszych.

Za pomocą dwukrotnego lub też trzykrotnego stuknięcia możemy uruchomić takie funkcje jak Skróy dostępności, aby mieć szybki dostęp do Skróty Siri, Lupa, VoiceOver czy AssitiveTouch.

Aby włączyć funkcję wystarczy wejść w Ustawienia -> Dostępność -> Dotyk, a później wybrać opcję Stuknięcie w tył, następnie wybrać opcję Dwukrotne lub trzykrotne stuknięcie i wybrać określoną czynność. Później wystarczy tylko stuknąć w tył telefonu, aby móc uruchomić ustawioną wcześniej czynność. To proste, prawda?

سرچینه: انسټال

د سمارټ می لخوا پولنډي ګروپ سمارټ کور

د سمارټ می لخوا پولنډي ډله ژیاومي

د سمارټ می فروغونه

اړوند پوسټونه